A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.

Gothicfan.hu

  • Gothic
  • Gothic 2
  • Gothic 2 Night of the Raven
  • Gothic 3
  • Gothic 3 Forsaken Gods
  • ArcaniA - Gothic 4
  • Risen
  • Risen2
  • Risen3

Üzenőfal

Legfrissebb üzenet: 6 órával, 22 perccel ezelőtt
  • Courage : en most jottem vissza egy hetes nyaralas utan, fel kell zarkonom, hogy hol hagytam abba.
  • stalker0623 : LOL én még az elsö acton se vagyok tulSmile
  • Courage : és a "Mesterlovesz" Smile
  • PC-AS : Miért kell javítani egy 6 évig fejlesztett játékot? A játékosok a béta tesztelők, nem volt idejük? Annak idején csak kiadták a játékokat és mentek. (Voltak akkor is selejtek, pl: SIN)
  • Courage : steam verziom van, megy az update Smile a heten mar a masodik
  • Courage : Nalaotk, tapasztalatok? Mindneki jol halad?
  • Courage : van egy olyan opcio,hogy egesz nap vilagos van es azt tartja meg. En ezt hasznalni fogom. Sotetbe egyszeruen nem tudok haladni. f@sza 4k DELL monitorom van, jatekba felhuztam a fenyerot, beallitasokat atneztem. redonyt is le kellene huzzam egesz nap,de vegre sut a nap es orulok,hogy sut a nap. (Angol idojaras,mit is var az ember) szoval en ugy oldom meg,h marad az idopont fix nappal, most tesztelem.
  • Courage : Megtamadtam....lenyomott...visszament... beszeltunk. utana ment tovabb a kuldi
  • Courage : Raven egyszer csak eltunik. Mivel nincs aki az oreg fickohoz kiserne igy Gomez-el sem indul be a kuldetes. Meg ugy kb semmi.
  • Courage : Na ezzel most mit csinlajak? LINK: «link»
  • Courage : lejott valami uj frissites a mai nap folyaman, kesobb ranezek,hogy milyen opciok vannak meg a beallitasok alatt
  • PC-AS : Próbáltad az árnyékokat kikapcsolni vagy a kontrasztot csökkenteni? Sajna a 2013 utáni játékoknál túltolják a fény-árnyék hatást.
  • Courage : mivel jatszotok? Bill+Eger; vagy kontroller? en egy xbox kontrollerrel PC-n
  • Courage : *fekete folt
  • Courage : es persze mindezt azert mert szinte vegig azzal megyek,hogy ne csak egy fekete fold legyen a fohos a jatekban. Nagyon rafekudtek erre az arnyek temara. Legtobbszor nappali idoszakban is csak egy fekete árny a szereplo. ha tehetem este jatszok akkor nem tukrozodik a feny a monitoron sem ami besut a szobaba
  • Courage : Nem tudom elmondani,hogy hanyszor vertem le valakit torch-al mert elfelejtettem hogy azzal NEM lehet ugrani....kellemetlen
  • Courage : lehet ebbol fix JPG-t varazsolni valahogy?
  • Courage : hasznos interaktiv terkep, LINK: «link»
  • Courage : en eredeti nyelven megyek, azaz angolul. Nem gondolkoztam forditasban
  • stalker0623 : GEP.MONSTER ITT.
  • stalker0623 : LOL már csináltak hozzá magyaritást a második nap Smile)
  • Dragon33 : Itt valamelyikötök nem gondolkodott még a játék magyarításánál? mert szerintem sokan lennének vevők rá.
  • Courage : ha valakit erdekel van jatek eleji turbo mentesem. 999.999 ore van berakva. Csak annyi jatekidovel,hogy lementem a regi taborba, semmi kuldi semmi mas.
  • Courage : Ezt nem tudom , nem problatam ki. Illetve azt sem,hogy a ladakba visszafele is lehet e elhelyzeni hosszutavon cuccokat
  • PC-AS : Szerintetek le lehet dobni tárgyakat a földre a G Remake-ben? Az eredeti G és G2-ben sokszor ez jól jött, pl. párbaj előtt ledobtam az össz ércet/aranyat a földre, így nem vehették el tőlem.
  • PC-AS : Az eredeti Gothic-ban sokat kellett trükköznöm, hogy íjjal egy magaslatról levadásszam a veszélyes állatokat.
  • Dragon33 : Ez úgy rövidebb egy kicsit hogy könyeb levadászni az ellen felet gyorsabban lehet haladni is meg aki ismeri az 1 sö részt annak könnyeben megy a közlekedés egyik helyröl a másikra
  • PC-AS : Az alap Gothic-ban nekem 46 órám volt (össz. küldivel). A Remake rövidebb lenne?
  • Courage : *én
  • Courage : ne befejezem elobb meg a Risen 1-2-3at elote. Addig kijonnek a frissitesek is ha szukseges.
  • stalker0623 : Háát én bizti nem érek a végére esetleg KB karácsony körül de lehet hogy a végénél abbahagyom mint ahogy edig is csak az gothic 1 -et játszotamki a többit KB az utolso elöti óráig Smile
  • Courage : gratulalok Smile
  • Dragon33 : Most értem a végére 33 órám volt benne.
  • Dragon33 : Nálam még nem jött meg az Update. Steam en.
  • stalker0623 : Grafik/Upkaler és betudod állitani a géped fajtájához és egyböl jobban megy .
  • stalker0623 : Ez egy tipikus gotihic hiba enyém régi és én is minimumon játszok majd javitják szokás szerint.
  • PC-AS : Jó lenne, ha kisebb lenne a játék gépigénye. A 8 hónapja vett gépemen éppen hogy elfutna.
  • stalker0623 : 5 db királyszár kell a tófenekéröl
  • stalker0623 : LOL lehet dögevö mountod meg raptor DD
  • wolframm : Eddig egész jó számokat produkál a játékosok száma terén.
  • Courage : 2/2 De azert most mar elindulok konkret kuldetesekre is. Remelem,hogy vegig hozni fogja a szintet. Viszont sajnalom,hogy nagyon hamar felkerult a viragboltba es aggodom,hogy esetleg nem termel annyi bevetelt,hogy folytassak a 2. reszre. De remelem a legjobbakat
  • Courage : *De azert most mar elindulok konkret kuldetesekre is. Remelem,hogy vegig hozni fogja a szintet. Viszont sajnalom,hogy nagyon hamar felkerult a viragboltba es aggodom,hogy esetleg nem termel annyi bevetelt,hogy folytassak a 2. reszre. De remelem a legjobbakat
  • Courage : Megmondom oszinten en legbelul sirtam amikor meghallottam a regi menu feldoglozott zenejet es elkezdodott a jatek es elindult az intro es indult az egesz. JO nem komoloyan de belul legbelul egy olyan jo erzes fogott el. Ujra itt, ujra az a gyerek vagyok aki 2002 ben(nekem akkor lett meg hiaba volt a 2001es megjelenes) Iskolabol hazasietve folytattam. Nekem ezt teljesen hozta. Meg csak a regi tabor reszleteivel ismerkedem, meg nicns meg a 2 es szint sem. Csk tetszik az atmoszfera. De azert most m
  • stalker0623 : a többit nem iromle még egy szer a limit miattSad
  • stalker0623 : Lol azthitem hogy csak azén gépem fos de megnyugodtam hogy csak egy álltalános gothic hibárol van szó . A harcrendszer nagyon király ugyanis minden ellenséghez más más cómbo tartozik majd probádki csak meg kell találni PL dögizéhez q/balcsapás és meg is halt a farkast azthiszem 3 q /e/balcsapás mig kezdö v agy stb ezeket meg kell találni na a zárnyitás na az egy nagyonjo nekem nagyon bejött mindig azt figyeld hogy melyik áll 00-ra és meglátod hogy sikerül . amugy a gr
  • Dragon33 : Na idáig kinek hogy jött be a játék? Nekem a harc rendszer kicst fura , de a zár feltörés az ideg tépő benne. Még kell hozzá egy két javitás mert elég sok embernek nagyon sog dondja van vele . Olvastam olyat is hogy simán kidobál sokakat vagy el se indul pedig nem olcso gépe van.
  • Courage : Na igen ez lehet az oka. Jo jatekot kivanok, varom a tapasztalatokat Smile Akkor hajra,kezdjuk is el
  • stalker0623 : Tisztelt barátaim jelentem meg van a játék már csak az élesitésre várok ami este 20 órakor lessz .Smile
  • wolframm : «link»
  • wolframm : Azért mert nem régiós árat használsz. Te kint élsz a felföldön nem? Smile
  • Courage : kepernyokep a steam gog arakrol, LINK: «link»
  • Dragon33 : Én a konzol világnál rakattam félre. és ott a kuponommal csak 17 390 et kell fizetni.
  • wolframm : Ahogy nézem Steamen jóval drágább...
  • wolframm : Honlapon is felül egy kattintással lehet forintra váltani.
  • wolframm : «link»
  • wolframm : Hát én nem tudom mit néztek...nekem 13310 FT. Egy hete ugyebár már régiós ár van és jóval olcsóbb ha forintra van állítva. Nem tudom számít-e de én klienst használok.
  • stalker0623 : hát én most figyelem a Gogon még ár sincskirakva a STEAMON MEG 18000 RUGO az ára.
  • Courage : steam árat latok ott is
  • Courage : oke de ha fent lesz GOG oldalon mindenfele vedelem nelkul letoltheto akkor utana siman meg fogjak osztani viragboltos oldalakon utana.
  • wolframm : 13310 forint GOG-on a Gothic Remake ha valaki be akarja szerezni.
  • wolframm : Na, ezt most először le is teszteltem. Van egy lehetőség ahol letölti a játékot úgy mint anno a lemezes verzióknál volt. Azt átmásoltam pendrivra és telepítettem a másik gépre ahol használhatom .
  • wolframm : Elvileg bárhova telepítheted, erről szól a DRM menteség.
  • Courage : Van koztunk olyan aki megvette mar az uj Gothic jatekot?
  • Courage : Szoval azt allitod,hogy ha ezt megvesszuk kozosbe innen akkor mindenkinek lesz egy mukodo verzioja? «link»
  • wolframm : Vagy a GOG-ról kell vásárolni és akkor bárhova telepítheted a játékot, nincs semmi macera.
  • Dragon33 : Van olyan megosztás. Családi megosztás néven van csak fel kell venni a barát listára és ott akkor a családiba meghivni. Akkor mind aki benne van ebben lássátok egymás játékét tudtok is a másikéval játszani. De arra kell figyelni hogy ha csak az egyikötöknek van meg az a játék akkor egyszerre nem tudtok vele játszani.
  • Courage : steam fiokon belul van barmifele mod es lehetoseg arra,hogy esetleg egyutt vegyuk meg a jatekot kozos steam fiokkal?
  • Courage : és meg nem is vegeztem vele Smile
  • Courage : Plusz mar kb 50+ oram van a Hogwarts Legacy -ban Smile
  • Courage : The Dark Pictures Anthology ezek nagyon bejotek anno, foleg hogy lehet COOP ba is jatszani a kanaperol. Kiveve a legutobbi reszt, az valami katasztrofa lett. Vagy inkabb ugy mondom,hogy teljesen mas. A The Quarry viszont kellemes meglepetes volt. Zeneben is teljesenjol el volt talalva.
  • Courage : Mar nem is tudom,hohgy ki ajanlotta az AV 1 jatekot,de meg az eredetit nem a remake-t. Valaki nagyon reklamozta anno hogy a gyujtoi verziot is megvette. Anno akkor en is mentem vele, de valahogy nem jott be egy ido utan ez a sotetbe bujkalos elemlampazos megoldas. Az AV2 pedig a szineszgárda felhozatala miatt nem. Viszont jokat olvastam rola, aki szereti annak biztos kedvenc darab.
  • Dragon33 : Az Alan wake 2. része is jó volt szerintem, csak annyi volt a gondom vele hogy az efektek majdnem kiágették a szemem elég sürün pihentetnem kellet a játékot. De történetben egész jó volt ez a rész is.
  • wolframm : Alan Wake első része és a kiegészítője is ki lett prögetve. Nem is gondoltam, hogy ez milyen jó játék.
  • wolframm : The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut és egy remek mod-ot telepítettem hozzá ami helyreállítja a kivágott tartalmakat.
  • Courage : LINK: «link»
  • PC-AS : A 2004-es Van Helsing csak konzolra jelent meg (PS2), pedig jó volt, Hugh Jackman eredeti hangjával. Arra gondolsz, vagy a 2013-as Fantastic adventures of Van Helsing játékra?
  • Courage : aki kiprobalta,majd irja meg,hogy milyen
  • Courage : Van Helsing...az jooooooo!!! Covid alatt maxra huztuk az asszonnyal coop-ba.
  • wolframm : Az már megvolt régen. De találtam elfeledett gyöngyszemeket. Land of The Dead, TecnoMage, Will Rock és a You Are Empty. Ezek vannak soron de most elkezdtem a The Incredible Adventures of Van Helsinget de köszi az ajánlást Smile
  • PC-AS : A retro kívánság listádhoz ajánlom a FEAR-t is (ha még nincs meg), 2005-ben nagyon menő volt.
  • wolframm : Köszönöm, viszont! Sine Mora EX is kipörgetve. Ez igazán jó játék lett. Hihetetlen, hogy a könyvtárban csak gyűlik a sok játék. Na, de most hozzálátok Smile
  • Courage : Jo jatekot kivanok Smile
  • wolframm : Return to Castle Wolfenstein, Asterix and Obelix Romastered, The Settlers IV, Call of Juarez, Call of Juarez: Gunslinger. Ezek megvannak Smile már csak pár 100 van hátra...és ezekben még senki sem volt ferdehajlamú a játékokban Smile
  • wolframm : Én most elővettem a bakancslistát és pótolom be az elmaradt végigjátszásokat 30+ év alatt amik összegyűltek.
  • Courage : Orulok,hogy a kedvenc jatekom kijon PS-re is. De azert eleg rendesen tul van árazva. LINK: «link»
  • Courage : Vegigmentem az uj resident evil jatekon ami nemreg jott ki. Egesz hangulatos volt. Illetve mar kozel 80 ...na jo annyi meg talan nincs de vagy 60 oranal jarok a Hogwarts Legacy jatekban.
  • Dragon33 : Az engem is érdekel meg a corntoll 2 meg a silent hill uj része is.
  • Courage : Van olyan cim ami hamarosan erkezik es erdekel benneteket? Engem pl erdekel a The Blood of Dawnwalker
  • Courage : sajnos egyetertek veled..
  • Dragon33 : Sajnos már nem csak a játékokban van ez benne sajnos, sokakat nagyon zavar ez tényező. Csak most már nem csak a mozi filmek meg idösebbekbek szolo játékban vannak benne. Van a diseny csatorna ahol adják a miraculus mesét gyerekeknek , ezt már nálunk a gyerekeknek nem igazán engedjük nézni mert már az uj évadban a 6. ban szinte csak melegek vannak benne és elég sürün smárolnak is. Ezt láassa egy kis gyerek aki még nicns tiszában ezzekel a dolgokkal? nem kéne. És már e
  • Courage : Melysegesen fel vagyok haborodva...Jatszok egy uj videojatekot. Es egyre gyakoribba buziskodas. Szereplok ferfias es noies vonasait osszemossak. Buzinak allitanak be karaktereket ami egyebkent egyatalan nem befolyasolja a tortenetet. Ven benne mindig +1 feka is. Meg indiai aki nagy valoszinuseggel a p!nara bukik. Faszik meg panikolnak,csajok oldjak meg a problemat. Qwa eletnek kell elb@szni az egesz jatekipart.... Es mi az hogy a mai vilagba nem mondhatni hogy valaki buzerans. Ha az akkor az,ez
  • Courage : na igen... lehuzott redony mellett latom csak igazan v keso este. Szetcsaptam a trogereket a Don taborba, most megyek tovabb. Arena pipa
  • PC-AS : Nekem más zavaró dolog is van benne, pl. az automatikus fényerő állítás. Ha bemegyek egy árnyékba, kivilágosodik a kép, a napsütötte rész pedig vakítóan világos lesz. Ha kimegyek a napra akkor meg leveszi a fényerőt.
  • Courage : Most hogy ez is megoldodott, szivesen megyek egy kort a jatekkal, bar szerintem a sarkanygyikemberes barlangos reszt megint csak utalni fogom, de most mar legalabb lehet kontrollerrel menni benne.
  • Courage : latni lehet a kulonbseget. Global FOV: 80 ra tettem Es maris nem ugy fut mint Flash a quantimzonaban
  • Courage : a masik ami meg zavaro az ugynevezett fisheye kamera nezet, amikor pl fut a hos a jatekba olyan nyurga labai vannak mint a fantasztikus4esbe a fickonak
  • Courage : A felmerulo Risen1 kamera problemara itt van egy megoldas, fix kamera, semmi csicsapacsa zoom meg hasonlok. LINK: «link»
  • Courage : emlekeztek mikor az Elex 2 bejott, abba volt ilyesmi, de hamar le lett szavazva es kiszedtek belole.
  • Courage : felteszek egy regi tort verziot, megnezem abba, lehet csaka valami frissites
  • Courage : regen is volt ilyen, nem lehet ezt kikapcsolni?

Kizárólag regisztrált felhasználók küldhetnek üzenetet!

Utolsó hozzászólások

  • Nincs üzenet

Ki olvas minket?

Oldalainkat 13 vendég és 0 tag böngészi